Unikátní Dermocollagen

Bioaktivní kolagenní peptidy působí přímo v dermální vrstvě pokožky a jsou lidskému tělu vlastní. Zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky v podobě kolagenového nápoje.

Pozitivní účinky potvrzeny klinickými studiemi v Německu. Na základě studií došlo k: 65 % navýšení kolagenu v pokožce, 32 % redukci očních vrásek a 18 % navýšení elastinu v pokožce.

DermoCollagen, pro udržení mladistvého vzhledu

Jsme specialisté na ženskou krásu. Produkt DermoCollagen působí nejen na vrásky a pleť, ale zajistí potřebnou péči i vašim vlasům a nehtům.

Užívání Dermocollagenu je nejen velmi jednoduché, ale i chutné. V jednom sáčku se ukrývá kolagenový prášek, který chutná po pomerančích.

DermoCollagen Provenus

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, který cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky.

Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek, a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Jedinečné složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá.

Uživatelky, které konzumují speciálně vyvinutý přípravek DermoCollagen, budou mít zřetelně pevnější a hladší pleť s méně vráskami. Pozitivní účinek přípravku se projevuje i ve zlepšené struktuře povrchu pokožky, což snižuje celulitidu, a v rychlejším a zdravém růstu nehtů s jejich prokazatelně menším štěpením.

Účinnost přípravku DermoCollagen je potvrzena německými studiemi. Na základě nich byl skutečně potvrzen pozitivní účinek na pleť, nehty, vlasy a celulitidu.

 1. Potvrzená redukce vrásek

  Studie s více než 100 ženami ve věku od 45 do 65 let ukazuje, že perorální podání přípravku VERISOL® (2,5 g / den) významně snižuje vrásky, a to celkově o 32 %, a vede k výrazně vyšší koncentraci prokolagenu kůže – obsah kolagenu v pokožce se zvýšil o 65%.

  Více informací zde

 2. Prokázané zlepšení elasticity pokožky

  Ve dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studii bylo testováno 69 žen ve věku 35-55 let. Tato studie prokázala, že užívání kolagenních peptidů VERISOL vede k výrazně vyšší elasticitě kůže – až o 15% – ve srovnání s léčbou placebem. Tento účinek byl měřen po 4 týdnech léčby a přetrvával po 8 týdnech perorálního podání přípravku VERISOL. Další 4 týdny po posledním příjmu přípravku VERISOL stále vykazovaly vyšší hladiny elasticity kůže než u skupiny léčené placebem.

  Více informací zde

 3. Zlepšená struktura povrchu pokožky a snížení celulitidy

  Dvojitě slepá randomizovaná placebem kontrolovaná studie se 105 ženami ve věku od 25 do 50 let ukazuje, že denní perorální příjem 2,5 g kolagenních peptidů VERISOL výrazně snižuje skóre celulitidy. Účinek byl měřen po 3 a 6 měsících užívání. VERISOL má příznivý účinek na extracelulární matrici kůže a obnovuje normální strukturu dermis a podkožní tkáně. Suplementace kolagenními peptidy VERISOL snižuje vlnitost pokožky, první výsledky byly viditelné po 3 měsících, ale výraznější po 6 měsících. V rámci studie byly zkoumány změny v dermální hustotě. Obě ultrazvukové vyšetření ukazují srovnání stavu pokožky účastníka ve skupině s placebem s kůží účastníka skupiny užívajících VERISOL. Zvýšení úrovně elastinu a kolagenu v kůži ve skupině VERISOL bylo patrné.

  Více informací zde

 4. Podpora růstu a zdraví nehtů

  Bioaktivní kolagennní peptidy VERISOL pomáhají zlepšit růst a zdraví nehtů. Studie ukazuje pokles prasklých a štěpených nehtů po 2 měsících léčby, celkový pokles po 6 měsících terapie byl o 42%. Ve srovnání s kontrolní skupinou se zvyšuje rychlost růstu nehtů. Užívání kolagenních peptidů vedlo ke statisticky významnému zlepšení růstu nehtů po 3 měsících léčby. Současně dochází ke znatelnému zlepšení v odlupování nehtů a výraznému snížení nepravidelnosti okraje nehtů. 80% pacientek bylo zcela spokojeno a spokojeno s léčbou přípravkem VERISOL.

  One-Way ANOVA, Fisher post-test, publication pending

 

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol®

vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek.

Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů. VERISOL® stimuluje metabolismus kůže a působí proti ztrátě kolagenní extracelulární matrice zevnitř.

Specifické peptidy VERISOLu jsou rozpoznávány fibroblastovými buňkami v dermální vrstvě kůže jako fragmenty kolagenu, jako jsou ty, které jsou výsledkem katabolických aktivit. Proto jsou zároveň i stimulací ke zvýšení metabolismu vlastního kolagenu, aby vyvážili předstíranou degradaci kolagenu v dermis. Výsledkem je výrazně vyšší produkce dermálního kolagenu a celkové extracelulární matrice, nahrazující ztrátu kolagenu vlivem stárnutí a vnějšího prostředí.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky proti stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, kůži a chrupavkách. Celkem 55 % z celkového obsahu této kyseliny v lidském těle se fyziologicky nachází v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce rapidně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnost pokožky. Svými antioxidačními účinky ji chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce rapidně klesá. Tím dochází k dehydrataci pokožky, které je příčinou jejího blednutí a vrásnění. Pravidelné dodávání této kyseliny mládí pleti je tedy velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

Má základní funkci pro správnou hydrataci, pružnost a sjednocení pleti.

Kyselina pantothenová (vit. B5)

Nejdůležitější z vitamínů skupiny B, které působí proti stárnutí a šupinatění kůže. Název pantoten je odvozen od řeckého slova pantos, které znamená všudypřítomný.

Má pozitivní účinek na hojení ran, v případech některých alergií a také proti akné. Podporuje růst a zlepšuje stav vlasů. Aktivní forma kyseliny pantothenové je koenzym A. Ten je v organismu nutný při metabolismu sacharidů a lipidů a při syntéze životně důležitých látek (aminokyselin, hormonů, hemoglobinu, acetylcholinu a mnoha dalších) Zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Kyselina pantothenová se doporučuje jako doplněk léčby kožních onemocnění, při prevenci aterosklerozy, na zlepšení paměti a koncentrace, na podporu hojení, plodnosti, růstu vlasů či při odstraňování křečí v nohách.

Biotin (vit. B7)

Biotin se řadí do vitaminů skupiny B a někdy je rovněž nazýván vitaminem H – z německého „Haar und Haut”, což znamená “vlasy a kůže”. Biotin je potřebný pro řádnou přeměnu bílkovin, tuků a sacharidů. Napomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy. Navíc přispívá k normální funkci nervového systému a je nezbytný k zachování energie a vitality. Nízká hladina biotinu může vést k tenčení vlasů, případně jejich šednutí. Konzumace doplňků stravy s obsahem biotinu však proti vypadávání vlasů působí. Navíc není užívání těchto doplňků pro organismus nijak škodlivé a kvalitu vlasů obecně zlepšuje. Absolutně nezbytný je biotin pro správnou strukturu kůže. Má ochrannou roli, pleť chrání před škodlivým vlivem okolního prostředí, působí jako prevence vzniku seboroické dermatitidy a nadměrného vysoušení pleti. Nedostatek biotinu se projevuje i zhoršenou kvalitou nehtů, které se třepí a lámou. Při dostatku biotinu jsou nehty silné, pružné a průsvitné a také kůžička okolo nehtů je zdravá.

Vitamin C

Vitamín C je velmi významným antioxidantem. Podporuje tvorbu kolagenu a chrání buňky před vznikem vrásek. Jeho působením docílíte dobrého prokrvení a projasnění pleti, protože právě vitamín C napomáhá přirozenému odlupování odumřelých buněk. Máte-li problémy s pigmentací, dosáhnete jejího zmírnění.

Vitamin E

Vitamín E velmi podporuje hloubkovou regeneraci kožních buněk, a tím účinně zpomaluje jejich stárnutí. Dokáže také rychle zklidnit podrážděnou pokožku. Dále dokáže v pokožce uzamknout vlhkost, takže zůstává jemná a hebká na dotek. Produkty s vitamínem E se hojně využívají také k léčbě spálenin a k podpoře hojení jizev. Jsou vhodné pro suchou, zralou a citlivou pokožku.

Magnesium

Hořčík pomáhá svalům a nervům správně fungovat. Udržuje stálý srdeční rytmus, podporuje zdravý imunitní systém a také se podílí na posilování kostí. Tento základní minerál pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi, podporuje normální krevní tlak a je potřebný k výrobě a udržování energie. Dostatek hořčíku bývá tedy označováno jako základní podmínka pro naše celkové zdraví. Potřeba hořčíku roste kvůli různým důvodům – u žen těhotných, u uživatelek hormonální antikoncepce i u žen v menopauze, roste také s věkem, během nemoci nebo v případě cukrovky.

Zinek

Tento základní minerál má nezastupitelný vliv na kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Nedostatek zinku se projevuje suchou pokožkou nebo zvýšenou lámavostí vlasů a nehtů. Zinek chrání proti infekci a dělá hladkou a čistou pleť, zinek udržuje nízkou hladinu cholesterolu v krvi, proto pomáhá i proti kardiovaskulárním potížím. Snižuje tvorbu akné, aftů a napomáhá hojení, zároveň také pomáhá při nejrůznějších ekzémech. Nedostatek zinku se projevuje horší kvalitou nehtů, kožními defekty či poruchami vidění za šera. Proto se doporučuje tento minerál pravidelně doplňovat.

Inulin

Obsažená vláknina inulin podporuje imunitní funkce organizmu a také jeho správnou hydrataci. Jedná se o polysacharyd fruktózy. Inulin je znám pro své hydratační a změkčující účinky. V tlustém střevě působí jako probiotikum, tedy zdroj živin pro některé mikroorganismy. Vytváří ideální životní podmínky pro mnoho přátelských bakterií (např. Lactobacillus biffidus). Jeho důsledkem je zlepšení činnosti střeva a posílení imunitního systému. Navíc pomáhá vstřebávat lépe vápník z potravy a tím posiluje kosti i klouby. Našemu tělu jako takovému nepřináší prakticky žádnou výživnou hodnotu, tedy nula kalorií.

Rozpustný kolagenový prášek s lahodnou pomerančovou příchutí Vám zaručí pohodlné a chutné užívání.

Dávkování: 1 sáček denně, rozpustit v cca. 2dcl vody, snadno se rozpouští, s lahodnou pomerančovou příchutí. Doplněk stravy se sladidly.

Přípravek DermoCollagen doporučujeme užívat v opakujících se 2-3 měsíčních kúrách. Za toto období by již měly být patrné pozitivní změny vaší pokožky, stavu vlasů a nehtů. Pak je možno cca 2 měsíce tuto kúru vynechat, jelikož pozitivní efekt přetrvává delší dobu. Přípravek však lze bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků užívat dlouhodobě během celého roku. Přípravek jako takový stimuluje i tvorbu vlastního kolagenu v pokožce.

Produkt ProVenus DermoCollagen je cíleně navržen pro potřeby žen po 30. roku života. S přibývajícími roky, hormonálními změnami a vyššími nároky na organizmus v době těhotenství a kojení se zvyšuje potřeba důležitých látek pro zdravou a pružnou pokožku, pevné vlasy a nehty. Právě ty nejpotřebnější látky obsahuje ProVenus DermoCollagen.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Denní dávka obsahujehmot./1 sáček% DRHP/RVH*
Kolagenní peptidy – VERISOL®2500,0 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný)60,0 mg
Vitamin C80,0 mg100
Vitamin E24,0 mg200
Kyselina pantothenová (Vitamin B5)28,0 mg466
Biotin (Vitamin B7)50,0 µg100
Magnesium120,0 mg32
Zinek10,0 mg100
Inulin1350,0 mg
Klinicky ověřěno VERISOL

DermoCollagen Marine

Přípravek DermoCollagen je unikátním produktem, který cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® spolu s kyselinou hyaluronovou. Jedná se tak o efektivní vnitřní výživu pokožky.

Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Zpevňuje hluboké vrstvy pokožky, vypíná jí a efektivně tak působí proti vzniku vrásek, a pomáhá vyhladit ty již viditelné.

Jedinečné složení přípravku DermoCollagen zajišťuje tu správnou hydrataci pokožky, a to zevnitř přesně tak jak přirozená hydratace probíhá.

Uživatelky, které konzumují speciálně vyvinutý přípravek DermoCollagen, budou mít zřetelně pevnější a hladší pleť s méně vráskami. Pozitivní účinek přípravku se projevuje i ve zlepšené struktuře povrchu pokožky, což snižuje celulitidu, a v rychlejším a zdravém růstu nehtů s jejich prokazatelně menším štěpením.

Přípravek DermoCollagen Marine je unikátním produktem, který cíleně působí přímo v hluboké dermální vrstvě pokožky. Základ složení tvoří kombinace bioaktivních rybích kolagenních peptidů patentovaného složení Verisol® Fish spolu s kyselinou hyaluronovou. Kolagen tvoří až 75 % objemu lidské pokožky a tvoří důležitou strukturální látku kostí, kloubů, svalů, vaziv a šlach. Obsažený vitamín C má příznivý vliv na tvorbu kolagenu v lidském těle a tím přispívá k normální funkci kůže, ale i kostí a kloubních chrupavek. Díky obsahu látek jako je jsou zinek a biotin přispívá přípravek DermoCollagen Marine k udržení normálního stavu pokožky i vlasů. Jedná se o efektivní vnitřní výživu pokožky.

Účinnost přípravku DermoCollagen je potvrzena německými studiemi. Na základě nich byl skutečně potvrzen pozitivní účinek na pleť, nehty, vlasy a celulitidu.

 1. Potvrzená redukce vrásek

  Studie s více než 100 ženami ve věku od 45 do 65 let ukazuje, že perorální podání přípravku VERISOL® (2,5 g / den) významně snižuje vrásky, a to celkově o 32 %, a vede k výrazně vyšší koncentraci prokolagenu kůže – obsah kolagenu v pokožce se zvýšil o 65%.

  Více informací zde

 2. Prokázané zlepšení elasticity pokožky

  Ve dvojitě zaslepené, placebem kontrolované studii bylo testováno 69 žen ve věku 35-55 let. Tato studie prokázala, že užívání kolagenních peptidů VERISOL vede k výrazně vyšší elasticitě kůže – až o 15% – ve srovnání s léčbou placebem. Tento účinek byl měřen po 4 týdnech léčby a přetrvával po 8 týdnech perorálního podání přípravku VERISOL. Další 4 týdny po posledním příjmu přípravku VERISOL stále vykazovaly vyšší hladiny elasticity kůže než u skupiny léčené placebem.

  Více informací zde

 3. Zlepšená struktura povrchu pokožky a snížení celulitidy

  Dvojitě slepá randomizovaná placebem kontrolovaná studie se 105 ženami ve věku od 25 do 50 let ukazuje, že denní perorální příjem 2,5 g kolagenních peptidů VERISOL výrazně snižuje skóre celulitidy. Účinek byl měřen po 3 a 6 měsících užívání. VERISOL má příznivý účinek na extracelulární matrici kůže a obnovuje normální strukturu dermis a podkožní tkáně. Suplementace kolagenními peptidy VERISOL snižuje vlnitost pokožky, první výsledky byly viditelné po 3 měsících, ale výraznější po 6 měsících. V rámci studie byly zkoumány změny v dermální hustotě. Obě ultrazvukové vyšetření ukazují srovnání stavu pokožky účastníka ve skupině s placebem s kůží účastníka skupiny užívajících VERISOL. Zvýšení úrovně elastinu a kolagenu v kůži ve skupině VERISOL bylo patrné.

  Více informací zde

 4. Podpora růstu a zdraví nehtů

  Bioaktivní kolagennní peptidy VERISOL pomáhají zlepšit růst a zdraví nehtů. Studie ukazuje pokles prasklých a štěpených nehtů po 2 měsících léčby, celkový pokles po 6 měsících terapie byl o 42%. Ve srovnání s kontrolní skupinou se zvyšuje rychlost růstu nehtů. Užívání kolagenních peptidů vedlo ke statisticky významnému zlepšení růstu nehtů po 3 měsících léčby. Současně dochází ke znatelnému zlepšení v odlupování nehtů a výraznému snížení nepravidelnosti okraje nehtů. 80% pacientek bylo zcela spokojeno a spokojeno s léčbou přípravkem VERISOL.

  One-Way ANOVA, Fisher post-test, publication pending

 

Bioaktivní kolagenní peptidy Verisol®

vědecky potvrzené působení pro lepší elasticitu pokožky a vyhlazení vrásek.

Bioaktivní peptidová forma zajištuje co nejlepší vstřebatelnost do lidské pokožky. „Bioaktivní“ znamená, že se jedná o formu kolagenu lidskému tělu vlastnímu. Peptidy stimulují buněčnou syntézu a zajišťují tak tu nejefektivnější vnitřní výživu pokožky, ale také i kloubů, kostí a vazů. VERISOL® stimuluje metabolismus kůže a působí proti ztrátě kolagenní extracelulární matrice zevnitř.

Specifické peptidy VERISOLu jsou rozpoznávány fibroblastovými buňkami v dermální vrstvě kůže jako fragmenty kolagenu, jako jsou ty, které jsou výsledkem katabolických aktivit. Proto jsou zároveň i stimulací ke zvýšení metabolismu vlastního kolagenu, aby vyvážili předstíranou degradaci kolagenu v dermis. Výsledkem je výrazně vyšší produkce dermálního kolagenu a celkové extracelulární matrice, nahrazující ztrátu kolagenu vlivem stárnutí a vnějšího prostředí.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky proti stárnutí pokožky. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, kůži a chrupavkách. Celkem 55 % z celkového obsahu této kyseliny v lidském těle se fyziologicky nachází v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce rapidně klesá a tento pokles vede ke vzniku vrásek a dalším projevům stárnutí pokožky.

Kyselina hyaluronová neboli hyaluronan hraje základní roli při zachování napětí, pružnosti a poddajnost pokožky. Svými antioxidačními účinky ji chrání před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Výzkumy prokázaly, že s přibývajícím věkem obsah kyseliny hyaluronové v pokožce rapidně klesá. Tím dochází k dehydrataci pokožky, které je příčinou jejího blednutí a vrásnění. Pravidelné dodávání této kyseliny mládí pleti je tedy velmi důležité pro její zdraví a mladistvý vzhled.

Má základní funkci pro správnou hydrataci, pružnost a sjednocení pleti.

Kyselina pantothenová (vit. B5)

Nejdůležitější z vitamínů skupiny B, které působí proti stárnutí a šupinatění kůže. Název pantoten je odvozen od řeckého slova pantos, které znamená všudypřítomný.

Má pozitivní účinek na hojení ran, v případech některých alergií a také proti akné. Podporuje růst a zlepšuje stav vlasů. Aktivní forma kyseliny pantothenové je koenzym A. Ten je v organismu nutný při metabolismu sacharidů a lipidů a při syntéze životně důležitých látek (aminokyselin, hormonů, hemoglobinu, acetylcholinu a mnoha dalších) Zlepšuje kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Kyselina pantothenová se doporučuje jako doplněk léčby kožních onemocnění, při prevenci aterosklerozy, na zlepšení paměti a koncentrace, na podporu hojení, plodnosti, růstu vlasů či při odstraňování křečí v nohách.

Biotin (vit. B7)

Biotin se řadí do vitaminů skupiny B a někdy je rovněž nazýván vitaminem H – z německého „Haar und Haut”, což znamená “vlasy a kůže”. Biotin je potřebný pro řádnou přeměnu bílkovin, tuků a sacharidů. Napomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy. Navíc přispívá k normální funkci nervového systému a je nezbytný k zachování energie a vitality. Nízká hladina biotinu může vést k tenčení vlasů, případně jejich šednutí. Konzumace doplňků stravy s obsahem biotinu však proti vypadávání vlasů působí. Navíc není užívání těchto doplňků pro organismus nijak škodlivé a kvalitu vlasů obecně zlepšuje. Absolutně nezbytný je biotin pro správnou strukturu kůže. Má ochrannou roli, pleť chrání před škodlivým vlivem okolního prostředí, působí jako prevence vzniku seboroické dermatitidy a nadměrného vysoušení pleti. Nedostatek biotinu se projevuje i zhoršenou kvalitou nehtů, které se třepí a lámou. Při dostatku biotinu jsou nehty silné, pružné a průsvitné a také kůžička okolo nehtů je zdravá.

Vitamin C

Vitamín C je velmi významným antioxidantem. Podporuje tvorbu kolagenu a chrání buňky před vznikem vrásek. Jeho působením docílíte dobrého prokrvení a projasnění pleti, protože právě vitamín C napomáhá přirozenému odlupování odumřelých buněk. Máte-li problémy s pigmentací, dosáhnete jejího zmírnění.

Vitamin E

Vitamín E velmi podporuje hloubkovou regeneraci kožních buněk, a tím účinně zpomaluje jejich stárnutí. Dokáže také rychle zklidnit podrážděnou pokožku. Dále dokáže v pokožce uzamknout vlhkost, takže zůstává jemná a hebká na dotek. Produkty s vitamínem E se hojně využívají také k léčbě spálenin a k podpoře hojení jizev. Jsou vhodné pro suchou, zralou a citlivou pokožku.

Magnesium

Hořčík pomáhá svalům a nervům správně fungovat. Udržuje stálý srdeční rytmus, podporuje zdravý imunitní systém a také se podílí na posilování kostí. Tento základní minerál pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi, podporuje normální krevní tlak a je potřebný k výrobě a udržování energie. Dostatek hořčíku bývá tedy označováno jako základní podmínka pro naše celkové zdraví. Potřeba hořčíku roste kvůli různým důvodům – u žen těhotných, u uživatelek hormonální antikoncepce i u žen v menopauze, roste také s věkem, během nemoci nebo v případě cukrovky.

Zinek

Tento základní minerál má nezastupitelný vliv na kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Nedostatek zinku se projevuje suchou pokožkou nebo zvýšenou lámavostí vlasů a nehtů. Zinek chrání proti infekci a dělá hladkou a čistou pleť, zinek udržuje nízkou hladinu cholesterolu v krvi, proto pomáhá i proti kardiovaskulárním potížím. Snižuje tvorbu akné, aftů a napomáhá hojení, zároveň také pomáhá při nejrůznějších ekzémech. Nedostatek zinku se projevuje horší kvalitou nehtů, kožními defekty či poruchami vidění za šera. Proto se doporučuje tento minerál pravidelně doplňovat.

Inulin

Obsažená vláknina inulin podporuje imunitní funkce organizmu a také jeho správnou hydrataci. Jedná se o polysacharyd fruktózy. Inulin je znám pro své hydratační a změkčující účinky. V tlustém střevě působí jako probiotikum, tedy zdroj živin pro některé mikroorganismy. Vytváří ideální životní podmínky pro mnoho přátelských bakterií (např. Lactobacillus biffidus). Jeho důsledkem je zlepšení činnosti střeva a posílení imunitního systému. Navíc pomáhá vstřebávat lépe vápník z potravy a tím posiluje kosti i klouby. Našemu tělu jako takovému nepřináší prakticky žádnou výživnou hodnotu, tedy nula kalorií.

Rozpustný kolagenový prášek s lahodnou pomerančovou příchutí Vám zaručí pohodlné a chutné užívání.

Dávkování: 1 sáček denně, rozpustit v cca. 2dcl vody, snadno se rozpouští, s lahodnou pomerančovou příchutí. Doplněk stravy se sladidly.

Přípravek DermoCollagen doporučujeme užívat v opakujících se 2-3 měsíčních kúrách. Za toto období by již měly být patrné pozitivní změny vaší pokožky, stavu vlasů a nehtů. Pak je možno cca 2 měsíce tuto kúru vynechat, jelikož pozitivní efekt přetrvává delší dobu. Přípravek však lze bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků užívat dlouhodobě během celého roku. Přípravek jako takový stimuluje i tvorbu vlastního kolagenu v pokožce.

Produkt ProVenus DermoCollagen je cíleně navržen pro potřeby žen po 30. roku života. S přibývajícími roky, hormonálními změnami a vyššími nároky na organizmus v době těhotenství a kojení se zvyšuje potřeba důležitých látek pro zdravou a pružnou pokožku, pevné vlasy a nehty. Právě ty nejpotřebnější látky obsahuje ProVenus DermoCollagen.

Bez alergenů, vhodné i pro těhotné a kojící, non GMO, absolutně bezpečný pro dlouhodobé užívání.

Denní dávka obsahujehmot./1 sáček% DRHP/RVH*
Kolagenní peptidy – VERISOL® Fish3500,0 mg
Kyselina hyaluronová (hyaluronan sodný)60,0 mg
Vitamin C80,0 mg100
Vitamin E24,0 mg200
Kyselina pantothenová (Vitamin B5)28,0 mg466
Biotin (Vitamin B7)50,0 µg100
Magnesium120,0 mg32
Zinek10,0 mg100
Inulin1378,0 mg
Pleť bez vrásek

Pleť

Sníte o rozjasněné, sjednocené pleti bez vrásek? Jenomže jak toho docílit? V první řadě je potřeba zvolit vhodnou vnitřní výživu pleti.

Právě kolagenní vnitřní výživa dodá vaší pleti potřebnou dávku kolagenu, kterou každý potřebujeme. Přirozeně se vyskytuje v našem těle právě v naší pokožce či kloubech. Jenomže s přibývajícím věkem dochází k jeho úbytku, a tak se začnou na vaší pleti projevovat známky únavy, vrásky či jiné nedokonalosti. Abyste zmírnily tento proces stárnutí, je zapotřebí zavčas začít užívat kolagenní bioaktivní přípravky, které skutečně proniknou hluboko do dermální části pokožky a vyživí ji. Kolagen si tedy můžete představit jako hlavní opěrný kámen pro to, aby vaše pleť byla napnutá, hydratovaná, rozzářená a působila mladistvým dojmem. Pokud tomu tak není, tak dochází k vytváření vrásek, šupinatění kůže nebo se může začít projevovat i celulitida. Nedejte vráskám šanci díky unikátnímu přípravku Dermocollagen!

Vlasy a nehty

Vlasy a nehty

Stárnutí se netýká jen pokožky, ale i vlasů a nehtů. S přibývajícím věkem kvalita vlasů a nehtů klesá. Vlasy začínají šedivět, ztrácí lesk a řídnou, takže dosáhnout požadovaného účesu je čím dál obtížnější. Nehty se třepí, ztrácí pevnost a přirozený lesk. Chcete toto změnit, ale nevíte jak na to?

Začněte užívat vnitřní kolagenovou výživu. Nejen že dodá efektivní péči vaší pleti, ale pomůže vám v boji s nekvalitními vlasy a nehty. Velice rychle tak zpomalíte projevy tohoto stárnutí. Vlasy budou pružnější, pevnější a budou držet svůj přirozený objem. Velkou výhodou vnitřní kolagenové výživy je i to, že vlasy pomaleji šediví. Také nehty budou krásnější, pokud budete tělu dodávat tuto kolagenní výživu. Obnoví se jejich pevnost, budou rychleji růst a přestanou se třepit. Pečujte o svou krásu díky Dermocollagenu!

Co říkají naši zákazníci

Zákaznice Dermacollagenu

petra.moudra

Je to sice poněkud dražší přípravek, ale přijde mi opravdu kvalitní. Užívání je velmi snadné, i příchuť pomeranče je fajn. Balení je také praktické, každá dávka je jednotlivě zabalená, takže si ho můžu vzít snadno sebou do práce i na cesty. Byla jsem velmi zvědavá, jaké se u mě projeví účinky. Zatím jsem si všimla, že se mi hodně spravily nehty, měla jsem je opravdu křehké a pořád se mi lámaly. Co se týče pleti, tak vrásky mi zatím tak netrápí, ale pociťuji, že je pokožka více hydratovaná a rozjasněná. Uvažuji o koupi dalšího balení a doporučuji.

Více o dalších zkušenostech zákaznic na bety.cz

Zákaznice Dermacollagenu

vlasakova.jarca

DermoCollagen mě mile překvapil. Kdysi jsem zkoušela jeden z prvních podobných přípravků, co se tady na trhu objevil, už ani nevím, co to bylo za značku, a u něj jsem neměla pocit, že by nějak pomáhal, a navíc úplně strašně chutnal (nakonec jsem ho musela vyhodit, protože jsem ho nepozřela). Takže za mě je obrovské plus, že Dermocollagen chutná jako nějaká limonáda nebo pomerančový džus, takže ani člověk neví, že pije něco pro zdraví. Zatím tedy pozoruji zlepšení u nehtů, měla jsem s nimi vždycky potíže a přijde mi, že jsou pevnější. Také vlasy tolik nepadají. Pleť zatím výraznější změny nezaznamenala, ale na to je asi měsíc krátká doba.

Více o dalších zkušenostech zákaznic na bety.cz

Zákaznice Dermacollagenu

Helena Roubíčková

Balení po jednotlivých dávkách je jistě výhodou, nemusím odměřovat odpovídající dávku. Chuť příjemná pomerančová. Pleť je jemnější, více prozářená, otoky a kruhy kolem očí v době menstruace méně viditelné. Vrásky kolem očí sice méně hluboké, ale nemizí. Pozitivní účinek na vlasy viditelnější než na pleť, jsou pružnější, lépe se upravují, nehty rostou mnohem rychleji. Celkově hodnotím kladně, ale pro výraznější a viditelný efekt na pleť by bylo potřeba užívat v delším časovém horizontu, měsíc je velice krátká doba. Minimálně tři měsíce až půl roku, aby užívání mělo viditelný efekt.

Více o dalších zkušenostech zákaznic na bety.cz

Zákaznice Dermocollagenu

evza

Musím říct, že je to první „věc“, která u mě zafungovala, za což jsem velice vděčná a hlavně překvapená (po těch všech investicích do sebe). Asi po 2 týdnech se dostavily první pocity zpevňování pokožky zevnitř, změna k lepšímu mé pleti, malé zlepšení hydratace, rychlejší zahojení opakujících se neobvyklých, velmi nepříjemných defektů na tváři, prostě jsem fakt nadšena z výsledku.

Více o dalších zkušenostech zákaznic na bety.cz

Zákaznice DermoCollagenu

Lenynek

Hledala jsem něco neinvazivního a vyživujícího pro prvotní známky vrásek a musím tedy říct, že jsem spokojená. Nejenže jde o vnitřní výživu, která báječně chutná, ale rozdíly jsou opravdu viditelné. Pleť je vypnutá a zdravě vypadající.

Více o dalších zkušenostech zákaznic na bety.cz

Zákaznice DermoCollagenu

Simona Křivánková Česká triatlonistka

Nejen na ochranu kloubů, ale také na pokožku a vlasy, které v chlorované vodě v bazénu dost trpí, užívám ProVenus DermoCollagen. Výhodou tohoto doplňku v podobě rozpustného prášku do vody vidím také v tom, že mi pomáhá udržet pitný režim během dne. Sáček rozpouštím ve 3dl skleničce. Dále užívám enzymy Enzymax, u kterých věřím, že pomohou nejen imunitě ale celkově proti vyčerpání organismu a také regeneraci.

Nejčastější otázky

Jaké jsou účinky Dermocollagenu?

Jsme specialisté zejména na ženskou krásu. Proto Dermocollagen pomáhá redukovat a zjemňovat vrásky, navrací elasticitu pleti a dodává jí mladistvý vzhled. DermoCollagen působí v hluboké dermální vrstvě pokožky. Díky svému unikátnímu složení poskytne péči i pro Vaše vlasy a nehty a zmírní celulitidu.

Jak dlouhou kúru obsahuje jedno balení DermoCollagenu?

Jedno balení obsahuje 30 kolagenových sáčků, které pokryjí měsíční kúru.

Jak často je možné užívat DermoCollagen?

Dermocollagen je naprosto bezpečný k dlouhodobému užívání. Je naopak vhodné, aby se kúra opakovala. Doporučujeme užívat minimálně 2-3 měsíce, následně můžete kúru na 2 měsíce vysadit a potom znovu opakovat. Pozitivní účinky přetrvávají dlouhodobě.

Jak velké množství cukru je v DermoCollagenu?

Dermocollagen obsahuje minimum sladidel a celková kalorická hodnota jednoho sáčku je pouze 50 kJ. Proto se nemusíte obávat o svou hmotnost.

Má tento kolagenní přípravek efekt i na bolavé klouby?

Ano, tak jako každý kolagen, tak i ProVenus DermoCollagen působí na zdraví vašich kloubů. Výhodou přípravku je, že obsahuje bioaktivní kolagenní peptidy, které se výborně vstřebávají a dostanou se až do samotné chrupavky. Ve spojení i s dalšími účinnými látkami, jako je kyselina hyaluronová, vitamin C nebo zinek, tak efektivně posilují i vaše klouby.

Má Dermocollagen nějaké vedlejší účinky?

Dermocollagen nemá žádné nežádoucí účinky. Díky svému unikátnímu složení je snášen bez problémů.

Je DermoCollagen vhodný pro těhotné a kojící?

Ano, i v tomto období můžete užívat Dermocollagen. V době kojení Vám navíc může pomoci s celulitidou, padáním vlasů či špatnou kvalitou nehtů.

Výhody DermoCollagenu

Nejsilnější kombinace bioaktivního kolagenu a kyseliny hyaluronové

Pozitivní účinek povrzen německými studiemi

Výborná pomerančová chuť v jednom sáčku

Produkt 3D Collagen